Met wie heeft radio-dj Emmely de Wilt een relatie?

Met wie heeft radio-dj Emmely de Wilt een relatie

Emmely de Wilt is een Nederlandse radiopresentatrice en televisieproducente, die haar werk onder andere verricht voor NPO Radio 2. Ze staat met name bekend om haar warme stem, inzet voor diverse muziek- en luisterprogramma’s en voortrekkersrol bij maatschappelijke kwesties als armoede, waaronder kinder- en menstruatiearmoede. Daarnaast is ze ook jurylid voor de Lief Gebaar Award van de KRO-NCRV.

In dit artikel vertellen we wat meer over Emmely de Wilt, waar ze bekend van is, haar vermogen en salaris, of Emmely de Wilt een partner heeft, andere weetjes en waarom en wanneer ze zoal in het nieuws is gekomen.

Waar is Emmely bekend van?

Emmely de Wilt is vooral bekend van haar werk als presentatrice bij NPO Radio 2, waaronder ‘Het Oor Wil Ook Wat’. Zo kondigde ze in januari 2024 aan dat ze van maandag tot en met donderdag tussen 18 en 20 uur de Radio 2-presentatie overneemt van Wouter van der Goes.
Daarnaast zet ze zich in voor maatschappelijke thema’s, waaronder kinderarmoede en menstruatiearmoede en werd in 2025 aangesteld als jurylid van de Lief Gebaar Award van de KRO-NCRV.

Heeft Emmely de Wilt een relatie?

Uit meerdere publieke bronnen kunnen wij opmaken dat Emmely de Wilt een relatie heeft. Haar parnter houdt ze uit de media en we weten dus niet hoe hij heet.

In verschillende artikelen was te lezen dat in september haar trouwdag was.

Andere weetjes

Zo vertelde Emmely de Wilt in een interview dat zij uit een simpel milieu komt. Zo weet zij nog dat enkele van haar klasgenoten zelfs niet mee mochten op schoolreis, omdat hun ouders dat niet konden betalen.
Daarom is het wellicht ook niet zo gek dat de presentatrice tegenwoordig zoveel op heeft met maatschappelijke thema’s als armoede en menstruatiearmoede. Zo hebben vrouwen die laatstgenoemde vorm van armoede niet genoeg geld voor menstruatiehulpmiddelen. Het presenteert waarover zij televisie maakt, is bijvoorbeeld bedoeld om maandverbanden en tampons in te zamelen voor vrouwen die dit niet kunnen betalen.

In 2018 mocht ze de presentator Stefan Stasse tijdelijk vervangen in het Top 2000-DJ-team van NPO Radio 2, waar ze een grote stap in haar radiocarrière mee maakte.

In 2025 won ze ook nog de RadioRing met de prijs voor Populairste Presentator. Uniek is ook de manier waarop ze muziek verbindend inzet, het serieuze luchtige samen met ludieke wedstrijdjes of testjes en de persoonlijke verhalen van luisteraars die ze in het programma deelt.

Wanneer en waarom kwam ze in het nieuws?

Om verschillende redenen kwam Emmely de Wilt in het nieuws, zoals toen ze in 2025 bekendmaakte Wouter van der Goes bij NPO Radio 2 tijdelijk te vervangen. Zoals eerder genoemd liggen maatschappelijke kwesties als (menstruatie)armoede aan de basis van haar tv-programma waar ze oplossingen voor biedt.

Door Personnel

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *